...
  • Dostawa

Sposoby dostawy

 

Oferujemy wysyłkę zamówień kurierem InPost oraz Pocztex bezpośrednio na podany adres dostawy a także do punktów odbioru Poczty Polskiej, Orlen Paczka i Paczkomatów. Przy zamówieniu powyżej 350 zł wysyłka jest bezpłatna. Produkty można również odebrać osobiście z naszej siedziby w Lublinie z płatnością przy odbiorze (tylko gotówka) lub z przedpłatą na konto bankowe:

mBank SA:  12 1140 2004 0000 3002 7492 5986

W przypadku odbioru osobistego, prosimy o wcześniejszy kontakt

 

 

Czas realizacji

 

Zamówienia w przypadku płatności przelewem tradycyjnym lub szybkim przelewem elektronicznym wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.  Każde zamówienie z wybraną formą płatności przy odbiorze staramy się nadawać tego samego dnia. Dostawa zazwyczaj następuje na kolejny dzień roboczy licząc od dnia wydania paczki kurierowi.


 

  • Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich złożenia. Wszystkich traktujemy priorytetowo i postaramy się nadawać paczki nawet tego samego dnia w którym zostało złożone zamówienie, proszę jednak nie uznawać tego za zapewnienie. 
  • Przewidywalny czas doręczenia zamówienia to 1-3 dni robocze. Jest to podyktowane regulaminami firm kurierskich. Większość paczek natomiast dojeżdża na kolejny dzień roboczy od momentu wydania firmie kurierskiej.
  • Zamówienia złożone po godzinie 14:00 nie dają gwarancji dostawy na kolejny dzień roboczy.