...
  • O nas

Gryfing.pl to miejsce dla koneserów gier. Jeśli kolekcjonujesz gry pudełkowe, wolisz płyty od kodów cyfrowych, a oprócz samej gry lubisz otrzymać dodatkowe fanty, to dobrze trafiłeś! Wejdź do naszego cyber świata, wybierz tytuł odpowiedni dla siebie i baw się dobrze!  Posiadamy gry używane jak i nowe na najpopularniejsze platformy (PC/Playstation/XBOX)

Nie sprzedajemy gier cyfrowych.

Ważne informacje:

  • Udostępniamy możliwość 30 dniowego zwrotu towaru bez podawania przyczyny. Produkt musi być fabrycznie zapakowany w folię.
  • Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich złożenia. Wszystkich traktujemy priorytetowo i postaramy się nadawać paczki nawet tego samego dnia w którym zostało złożone zamówienie, proszę jednak nie uznawać tego za zapewnienie. 
  • Przewidywalny czas doręczenia zamówienia to 1-3 dni robocze. Jest to podyktowane regulaminami firm kurierskich. Większość paczek natomiast dojeżdża na kolejny dzień roboczy od momentu wydania firmie kurierskiej.
  • Zamówienia złożone po godzinie 14:00 nie dają gwarancji dostawy na kolejny dzień roboczy. 

 

 

UWAGA! Sprowadzamy również gry na zamówienie w atrakcyjnych cenach. Jeśli nie znalazłeś gry, która Cie interesuje to napisz do nas maila (sklep@gryfing.pl) lub wiadomość na facebooku.